Mateřská škola - Poděkování
Jste zde: zsrepiste.cz / Mateřská škola / Poděkování

Školní rok 2021/2022

Velmi děkujeme rodičům Lily Kolibáčové za finanční dar k nákupu zmrzlin pro děti ze třídy Motýlek a organizaci a financování mimořádného fotografování kolektivu třídy Motýlek v závěru školního roku.

Srdečně děkujeme rodičům Onderovým za dárky pod vánoční stromeček a finanční dar pro děti ze třídy Motýlek.

Velké poděkování patří všem rodičům, kteří finančně přispěli dětem naší mateřské školy zakoupením vánočních ozdob, perníčků a dekorací na prodejních výstavkách v MŠ.

Mateřská škola velice děkuje panu Kaňokovi, který jí věnoval materiál k výrobě dekorací a výtvorů na vánoční jarmark.

Děkujeme Nadaci OKD Srdcovka za finanční podporu, díky níž byl pro děti navštěvující předškolní třídu a nejstarší děti z dalších tříd uspořádán výlet do města Štramberk. Děti navštívily Štramberskou Trúbu, kde pro ně byl připraven poutavý výklad průvodce, prohlédly si výstavu akvarijních a terarijních zvířat v Mini ZOO Štramberk a v pekárně si upekly chutné štrambeské ucho.

logodesign srdcovka 2013 v10 5 BW final

Děkujeme paní Kotschi za věnování krásných knih pro děti.

Školní rok 2020/2021

Mateřská škola srdečně děkuje panu Škorvagovi, který se během letních prázdnin postaral o opravu schodiště před třídou Sluníčko. Všem dětem, rodičům i zaměstnancům se nyní do MŠ vchází ještě veseleji.

Mateřská škola taktéž velmi děkuje panu Mladěnkovi, který jí věnoval finanční dar v hodnotě 10 000kč. Finance budou využity na nákup vybavení, které dětem zpříjemní pobyt v MŠ.

Děkujeme rodičům Jirky Drienovského a Lily Kolibáčové za finanční dary k zakoupení zmrzlin pro děti ze třídy Motýlek.

Velmi děkujeme rodině Honzíka Ondery za krásné vánoční dárky dětem do třídy Motýlek.

Poděkování patří také paní Raškové a panu Bednářovi za poskytnutí dezinfekce na ruce pro děti, dezinfekčních mýdel a respirátorů.

Paní Skotnicová s paní Zachariovou věnovaly krásné hračky pro děti. Také jim patří srdečné poděkování.

Všem rodičům ze třídy Beruška děkujeme za podporu útulku pro psy v Dětmarovicích.

Mateřská škola velmi děkuji Nadaci OKD Srdcovka za finanční dar, který umožnil uspořádat výlet dětí do Dinoparku a do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

logodesign srdcovka 2013 v10 5 BW final

Copyright © 2014 - 2021 Základní a mateřská škola Řepiště Všechna práva vyhrazena // Tvorba webových stránek Ostrava