Oznamovací povinnost po pobytu v zahraničí, testování žáků
Jste zde: zsrepiste.cz / Aktuality / Oznamovací povinnost po pobytu v zahraničí, testování žáků

Oznamovací povinnost po pobytu v zahraničí, testování žáků

Vážení rodiče,

dne 8. 7. 2021 bylo vydáno ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení překročení státní hranice České republiky upravující pravidla pro návrat zaměstnanců škol a školských zařízení nebo také dětí a žáků ze zahraničí.

Platí tedy povinnost informovat vzdělávací instituci (školu nebo školské zařízení) o cestách do zahraničí také pro děti a žáky nebo účastníky vzdělávání. Dovolujeme si Vás tímto požádat o podání informace třídní učitelce v případě, že Vaše dítě pobývalo v zahraničí v posledních 14 dnech před začátkem školního roku.

V prvních dvou týdnech školního roku proběhne plošné testování žáků. Jestliže si přejete testovat své dítě jiným než školou nabízeným testem, žádáme Vás o zaslání přesného názvu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. k ověření, zda se jedná o akceptovatelný test schválený MZ ČR pro účely testování žáků ve školách a školských zařízeních.

Děkujeme za pochopení.

Vedení ZŠ a MŠ Řepiště

Copyright © 2014 - 2021 Základní a mateřská škola Řepiště Všechna práva vyhrazena // Tvorba webových stránek Ostrava