Jídelna - E-strava
Jste zde: zsrepiste.cz / Jídelna / E-strava

E-strava

Přihlašování a odhlašování stravy probíhá on-line na www.estrava.cz nebo přes odkaz (na úvodní stránce internetových stránek školy - vpravo nahoře kolonka "estrava"). Kód zařízení (školy) je číslo 190. Dětem jsou rozdány čipy, uživatelské jména a hesla.

Návod internetového přihlašování a odhlašování obědů:

Pro přihlášení obědů musí mít strávník zakoupené stravné na dané dny. V těchto dnech pak může provádět změny: 1 = první jídlo, 0 = odhláška

Při prvním přihlášení je nutné se zaregistrovat. Návod na registraci je uveden níže. Poté doporučujeme si v hlavním menu z důvodu bezpečnosti ZMĚNIT HESLO.

zde naleznete obrazový návod: Obrazový návod - postup přihlášení.pdf

Registrace uživatele:

1. Vybrat naši jídelnu (kliknete číslo 190)
2. zadat kód uživatele = číslo svého čipu bez počátečních nul
3. zadat heslo - (žák dostal první dny školy)
4. objeví se jméno strávníka a menu.
5. v hlavním menu pod odkazem jídelníček si zvolte nabídku aktuálního měsíce.

Poté je možné provádět změny v přihláškách jednotlivých obědů. Po ukončení změn je nutné kliknout na tlačítko Uložení změn. Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.

Je možno nastavit si také emailovou adresu na kterou vám automaticky přijdou provedené změny. Vaše přístupové heslo můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v hlavním menu.

Copyright © 2014 Základní a mateřská škola Řepiště Všechna práva vyhrazena // Tvorba webových stránek